OD GROSIKA DO ZŁOTÓWKI - PROJEKT

Nagłówek

PLANUJEMY NASZĄ MAJÓWKĘ Z GROSIKIEM - zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej

Prezentacja_maj.ppt

PODRÓŻ PO PLANECIE PARASOL - BEZPIECZNE WAKACJE

zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej

PODROZ_PO_PLANECIE_PARASOL.ppt

GROSIKOWE WSPOMNIENIA - WITAMY PO WAKACJACH
    NARESZCIE W SZKOLE!

zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej

GROSIKOWE_WSPOMNIENIA.ppt

Spotkania z Grosikiem w październiku przebiegały pod hasłem: ,,GROSIKOWE OSZCZĘDZANIE"

przeczytaj i obejrzyj fotografie

Grosik_-_pazdziernik.pdf

Grosikowe wędrówki – listopad 2020

W czasie listopadowych spotkań z Grosikiem uczniowie klasy III doskonalili wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji finansowej oraz bezpieczeństwa. Wykonywali wiele zadań np: rozwiązywali krzyżówki, wykonywali prace plastyczne, rozwiązywali zadania tekstowe, poznawali i utrwalali przepisy ruchu drogowego. Utrwalili wiele poznanych podczas „grosikowych spotkań” pojęć, m.in. : moneta, banknot, nominał, awers, rewers, debet, karta płatnicza, bankowiec, budżet domowy, rozważny klient, kodeks drogowy. Rozwiązywali też guiz „Wzorowy uczestnik ruchu drogowego”.

Jako podsumowanie zdobytej wiedzy wspólnie z rodzicami  wykonali  Grosikową grę planszową zawierającą własne zagadki i polecenia z dziedziny ekonomii i bezpieczeństwa.

Ze względu na stan epidemiczny oraz naukę zdalną nie udało się nam się zaprosić rodziców do szkoły na podsumowanie projektu, jednakże wspólnie przygotowaliśmy w sposób zdalny krótki teatrzyk dotyczący edukacji finansowej ZIARNKO DO ZIARNKA A ZBIERZE SIĘ MIARKA zachęcającego do oszczędzania  naszych kolegów i koleżanek z klas młodszych i starszych, który zamieściliśmy na stronie internetowej naszej szkoły, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

Dzięki oszczędzaniu możemy spełniać swe marzenia.

Tarcicka Bożena

Przedstawienie.mp4 (zapraszamy do obejrzenia filmu)

SPOTKANIA Z GROSIKIEM W GRUDNIU

(zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej)